çağrı proje çelik
Hakkımızda

Metalde Estetik Var…

Devamı

Çağrı Makina 2002 yılında, konusunda uzmanlaşmış personeli ve yeterli makina parkı ile Beylikdüzü’nde kurulmuş; farklı sektörlerde fabrikaların ihtiyaçları doğrultusunda makina yedek parçaları üretmeye başlamıştır.

Geçen zaman içinde makina parkı ve personel sayısını arttırarak büyüyen Çağrı Proje Çelik;

  • Çelik Konstrüksiyon Grubu
  • Konveyör Grubu
  • Talaşlı İmalat Grubu ile üretimine devam etmektedir.

Çağrı Proje Çelik çalışmasını günde 16 saat olarak sürdürmektedir. ISO 9001 kalite standartlarında üretim yapan firmamız aynı zamanda OHSAS 18001 işçi sağlığı ve iş güvenliği sertifikasına sahiptir.

” Kalitesi ve yarattığı müşteri memnuniyetiyle sektörunun en önemli çözüm merkezi ve markası olan Çağrı Proje Çelik’in en önemli özelliği müşterilerine ihtiyacı olan tüm hizmetleri tek elden sunmasıdır. “

Müşterilerimiz

Çağrı Proje Çelik, müşterilerini paydaş olarak görür ve onlar için değer yaratır. Kendisini bir çözüm merkezi ve marka haline getirenin müşterisi olduğunun farkındadır. Müşterisi daha azıyla yetinse bile, bir çözüm ortağı olarak onun maksimum faydası ve sürekli memnuniyeti için çalışır.

Üründe ve Hizmette Kalite

Çağrı Proje Çelik müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutar.

Üründe ve hizmetteki kalite için sürekli bir gelişim içindedir. Organizasyonunu sürekli gelişim için sürekli eğitim üzerine kurmuştur. Bunun için bilimsel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.

Belgelerimiz

NELER YAPTIK

0 +
iŞ ORTAĞI
0 +
PROJE
0 +
MUTLU MÜŞTERİ

KURULUŞUMUZDAN BU GÜNLERE

PAZARLAMA AĞIMIZI GELİŞTİRDİK 92%
BÜYÜDÜK 62%
DAHA FAZLA İSTİHDAM SAĞLADIK 83%
ÇAĞRI GRUP

çağrı proje çelik